Elitparfum.hu

 +36209179657 | infoelitparfum.hu

 Üzlet : Budapest 1134 Váci út 53.-55.

Kategóriák
Elitparfum.hu

 +36209179657 | infoelitparfum.hu

 Üzlet : Budapest 1134 Váci út 53.-55.

  • Kategóriák
    • Akciók
    • Parfümök
    • Kozmetikumok
    • Szolárium krémek
    • Illatminták
  • Férfi parfümök
  • Női parfümök
  • Unisex parfümök
  • Márka
  • Szolárium krém
  • Kozmetikumok
  • Rólunk
  • Gyakori kérdések
  • Blog
  1. Kozmetikumok
  1. Kozmetikumok

Revox B77 Just Multi Peptid Szérum Hajra 30ml

Cikkszám: 
DEKO_REVOX_0026
Revox B77 Just Multi Peptid Szérum Hajra 30ml
2 490 Ft
Választható kiszerelés:
30ml
Csomagolás:
Original Box
Termék típus:
Revox - Hajápolás
Célközönség :
Női
Elérhetőség:
Raktáron
Nincs raktáron
A formulában megtalálható Biotinoyl Tripeptidet elősegíti a hajhagymák keratinocita proliferációját a teltebb, sűrűbb és erősebb haj elérése érdekében. A biofunkcionális oligopeptidekben gazdag Keratrix™ komplexnek köszönhetően, amely tartós hatással van a hajszálakra, a szérum javítja a haj és a fejbőr állapotát. A könnyű, szilikonmentes formula zsíros utóérzet nélkül beszívódik a fejbőrbe. A termék a ritkuló, száraz és lelapuló haj ellen küzd, minden hajtípus számára előnyös.

Használati utasítás: Vigyen fel 5-6 cseppet a tiszta és száraz fejbőrre, majd masszírozza el egyenletesen. Használja a terméket minden este öblítés nélkül, majd hagyja hatni egész estére. Kerülje a termék szembe kerülését. Figyelem: A termékkel szemben egyéni intolerancia lehetséges. Ha kellemetlen érzés jelentkezik, hagyja abba a termék használatát. Az első alkalmazás előtt végezzen érzékenységi tesztet. Ha 24 óra elteltével nem alakul ki irritáció, a termék biztonságosan használható.
  • Adatok
Adatok
Márka:
REVOX
Kiszerelés:
30ml
Vásárlói fiók
  • Belépés
  • Regisztráció
  • Profilom
  • Kosár
  • Kedvenceim
Információk
  • Általános szerződési feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Fizetés
  • Szállítás
  • Elérhetőségek
Omino Lux kft
  • 1134 Budapest, Váci út 53-55.
  • +36209179657
  • info@elitparfum.hu
  • facebook

  • instagram

Feliratkozás
Árukereső.hu
olcsobbat.hu
  • Akciók
  • Parfümök
  • Kozmetikumok
  • Szolárium krémek
  • Illatminták
  • Férfi parfümök
  • Női parfümök
  • Unisex parfümök
  • Márka
  • Szolárium krém
  • Kozmetikumok
  • Rólunk
  • Gyakori kérdések
  • Blog
Belépés
Regisztráció
Adatkezelési beállítások
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű funkcionalitáshoz (marketing, statisztika, személyre szabás) egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban talál.